951 169 453
Po-Pá 7:30 - 15:00

Nákupný košík

Zvoľte menu: EUR


Úvod Magazín Akú bielizeň si so sebou vziať do kúpeľov?

Akú bielizeň si so sebou vziať do kúpeľov?

Udělejte si čas jen pro sebeKúpele sú synonymom odpočinku, kľudu a pohodlia. Hneď ako sa za vami zavrú dvere kúpeľnej izby, ako by sa čas spomalil. Starosti ste nechali doma a teraz vás čakajú dni plné relaxácie. Užijete si kúpeľné procedúry, prechádzky parkom a konečne dočítate knížky, ku ktorým ste sa za posledných pár rokov nedostali.  

Čaká vás tiež zoznámenie s novými ľudmi, čo pre niekoho môže znamenať dobrodružstvo, ale niekdo môže byť vďaka tomu trochu nervózny.

Pokiaľ patríte do druhej skupiny, prečítajte si niečo o kúpeľoch, do ktorých idete, zistite si, aké ponúkajú procedúry a kam môžete v okolí vyraziť. A možno vás tiež ukľudní precízne zbalený kufor. Čo všetko si so sebou vziať za oblečenie, aby vám v kúpeľoch nič nechýbalo?

 

Spodná bielizeň, základ (nie len) kúpeľného šatníka

To, aké si zbalíte oblečenie, závisí hlavne na ročnom období. Spodnú bielizeň asi ale zabalíte či idete na jar, alebo v zime. Aká je najvhodnejšia?

Ešte predtým, než do kúpeľov odídete, budete vedieť plán všetkých procedúr a cvičení. Tomu prizpôsobte i šatník. Uvedomte si, že na väčšinu procedúr sa chodí v spodnej bielizni, preto si zabalte viac než jedny nohavičky/trenky na deň. Určite nebudete chcieť ísť na masáž v tých, v ktorých ste predtým cvičili. Zabalte si skôr novšie kúsky bielizne, nech si nerobíte hanbu.

Ebony športová lambáda + nohavičky

Pohodlný set bielizne Ebony

Fresia Mint vystužené jednodielne plavky

Fresia Mint vystužené jednodielne plavky

Top G&N sťahujúci predĺžený

Bezšvová košieľka s predĺženou dĺžkou

  • Dámy, voľte pohodlný strih nohavičiek, ktorý vás nikde nebude škrtiť. No povedzte sama, uvoľnila by ste sa, keby sa vám pri každom pohybu zarezali?
  • Do kúpeľov si tiež zabalte podprsenky s mäkkými košíčkami (nebudú vás tlačiť kostice, či ste v akejkoľvek polohe).
  • Po procedúrach je telo náchylné na prechladnutie, preto si radšej zabalte pár košieľok, vďaka ktorým udržíte chrbát pekne v teplu.
  • Pánom, na cvičenie doporučujeme pružné boxerky, na relaxáciu potom pohodlné trenky.
  • Pozorne vyberajte materiál. Do kúpeľov preferujte čistú bavlnu, ktorá je príjemná a priedušná.

Okrem dostatočného množstva bielizne (pretože v tomto prípade platí, čím viac, tým lepšie), si do kufru nezabudnite pribaliť pohodlné pyžamo a župan.

Helena nočná saténová košieľka

Helena nočná saténová košieľka

Pepita saténový župan

Pepita saténový župan

Rita saténový komplet s oblohou

Rita saténový komplet

Plavky pre každú príležitosť

Ako už nadpis napovedá, do kúpeľov vám jedny plavky nebudú stačiť. Na zdravotné cvičenie doporučujeme jednodielne plavky. Vďaka nim bude všetko pekne na svojom mieste, i keď si doprajete poriadny strečink. Ak ale budete chcieť vo chvíli voľna zapôsobiť u bazénu, pribalte si kľudne i plavky dvojdielne. Dobrou alternatívou sú tiež praktické tankini. A opäť využijete i župan.

Lázně jsou skvělým mýstem pro relaxaci těla i mysliPokiaľ práve balíte kufor do kúpeľov, až siahnete do zásuvky so spodnou bielizňou, riaďte sa jednoduchým pravidlom:

Vyberajte perfektne čisté, novšie, pohodlné kúsky najlepšie z bavlny. Dámy, vy si pribaľte minimálne jednu podprsenku bez kostíc. Ďalej plavky a nepostrádatelný župan. Keby ste ho náhodou zabudli, vo väčšine kúpeľov si ho môžete zakúpiť. Pokiaľ ale chcete ušetriť, porozhliadnite sa radšej u nás.

© 2021, SLK Trade s.r.o. – všetky práva vyhradené

Prehlásenie o prístupnosti | Podmienky použitia | Prehlásenie o ochrane osobných údajov | Mapa stránok

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Preskočiť na začiatok stránky