Úvod

Nahliadnite do zákulisia značky eKAPO

Každý deň pre vás pripravujeme balíčky so spodnou bielizňou, ponožkami aj doplnkami. Na našom e-shopu ich nájdete viac ako 3 000 druhov! Každý z nich starostlivo kontrolujeme a prezeráme, aby vám urobil čo najväčšiu radosť. A našou radosťou je zase naša práca. Dovoľte nám, aby sme sa vám predstavili.

Čo robíme a prečo

Od začiatku sa snažíme dopriať peknú spodnú bielizeň všetkým, kto po nej túži, a pritom nechcú alebo nemôžu utrácať za luxusné značky. Vieme totiž, že na nákup spodnej bielizne ide ísť s rozumom! Aj preto nás naša práca baví. Sme tím 6 žien a každá máme na starosti svoju časť práce od príjmu nového tovaru až po balenie a posielanie balíčkov. Vďaka tomu u nás všetko funguje ako po masle. A pracujeme spolu veľmi radi. Dohromady nám to totiž ide skvele.

A kto sa postaral o vznik firmy? Byla to v roku 2013 majiteľka Iva. Na internete sa vtedy dala kúpiť hlavne drahá bielizeň. A ona pritom vedela, že aj pohodlná a pekná bielizeň ide kúpiť výhodnejšie. Nechcela to tak nechať a postupom času vzniklo eKAPO – obchod s bielizňou, kde si vyberie každý.

Toto sme my, eKAPO

Iva

majiteľka a zakladateľka eKAPO

O čo sa starám v eKAPO:

Práca v eKAPO je mojím koníčkom. A snažím sa, aby to bolo vidieť. Rozvíjam firmu a starám sa o ľudí v tímu, ktorí sú naozaj skvelí. Okrem bežného chodu tiež pripravujem nové akcie a najradšej mám výber nových kúskov do sortimentu. V eKAPO mám vždy o všetkom prehľad a viem, že sa môžem na svoje kolegyne spoľahnúť.

eKAPO som založila preto, aby som mohla všetkým dopriať pohodlnú a peknú spodnú bielizeň. Chcela som, aby si ju mohli dovoliť všetci. A tak som vytvorila e-shop, na ktorom môže nakupovať každý. Založením som si tak splnila svoj sen.

Môj najobľúbenejší kúsok z eKAPO:

Mám rada hlavne kolekcie eKAPO. Produkty si sami navrhujeme a sú šité u výrobcu priamo pod našou značkou.

Čo mám rada:

Najradšej si čítam vaše recenzie na náš eshop. Mám veľkú radosť, keď ste s nákupom spokojní. Je skvelé, že si u nás ľahko nakúpia aj dámy a páni v dôchodku. Obzvlášť ma teší, keď píšete, že vám bielizeň padla alebo že ste prekvapení, ako rýchlo ste mali balíček u seba doma a že ste boli spokojní. A keď niečo nebolo v poriadku? Hneď máme na čom pracovať, aby nabudúce už bolo všetko 100%.

Kto tvorí eKAPO

tím, ktorý sa stará o vašu pohodlnú bielizeň

Veronika

spracovanie objednávok

O čo sa starám v eKAPO:

V eKAPO zpracovávám objednávky a chystám balíčky. Všetci hovoria, že mám naozajstný zmysel pre poriadok. Sklad totiž dokážem usporiadať tak, aby všetko bolo na svojom mieste. A aj preto sa z balíčkov môžete radovať už druhý deň od objednania. Najviac ma ale baví, keď kontrolujem nový tovar a vyberám z ponuky tie najkrajšie kúsky.

Môj najobľúbenejší kúsok v eKAPO:

Legíny, čierne aj vzorované.

Čo mám rada:

Mám rada pohodlie a voľnosť a legíny sa mi krásne prispôsobia. Navyše je ich mnoho druhov, takže každý deň môžem byť v novom.

Kateřina

chod obchodu

O čo sa starám v eKAPO:

Som takým pomocníkom pri výbere pre zákazníkov a zároveň odpovedám na ich otázky, keď si s niečim nie sú istí. Tiež sa starám o chod obchodu. Mojou obľúbenou časťou práce je aj zaraďovanie nových kúskov do ponuky aj vytváranie popiskov.

Môj najobľúbenejší kúsok z eKAPO:

Bambusové nohavičky. Sú veľmi ženské a zároveň pohodlné.

Čo mám rada:

Keď doporučujem zákazníkom spodnú bielizeň, vsádzam na pružné materiály. Viem, že pohodlie je dôležité pre každého. Teší ma, keď zákazníci majú radosť, že im bielizeň dobre padne a nikde neškrtí.

Renáta

príprava balíčkov

O čo sa starám v eKAPO:

V eKAPO pracujem už od samého začiatku, a tak viem, ako to tu chodí. Snažím sa vždy čo najrýchlejšie pridať do skladu nové kúsky a pripravujem balíčky. Mojou najväčšou radosťou je ale fotenie spodnej bielizne, ponožiek, šálov a doplnkov. Fotografie, ktoré odfotím, potom upravujem pre internetový obchod. Moc ma potom teší čítanie vašich reakcií, keď vám balíčky dorazia domov.

Najobľúbenejší kúsok z eKAPO:

Plavky.

Čo mám rada:

Mám rada leto a vodu a viem, že pekných plaviek nie je nikdy dosť.

Simona

fotenie produktov a príprava objednávok

O čo sa starám v eKAPO

Vďaka eKAPO môžem spojiť svoj koníček so svojou prácou. Starám sa totiž o fotenie nových produktov. A keď práve nefotím, tak spoločne s kolegyňami pripravujem balíčky s vašimi objednávkami. Veľmi rada si dávam záležať, aby sa k vám balíček dostal v čo najkrajšej podobe a urobil vám čo najväčšiu radosť.

Môj najobľúbenejší kúsok z eKAPO:

Tiana podprsenka a do setu Tiana kalhotky nebo Tiana Big kalhotky.

Co mám ráda:

Mám ráda ženskost a pohodlí. Proto dávám přednost podprsenkám bez výztuže. Nejlépe s kosticemi. Vím, že většina žen také. Nevyztužené podprsenky nám dopřejí pohodlí a kostice pomohou s oporou a tvarem.

Maruška

Fotografovanie, zákaznícka podpora

O čo sa starám v eKAPO:

V eKAPO pracujem už od samého začiatku, a tak viem, ako to tu chodí. Snažím sa vždy čo najrýchlejšie pridať do skladu nové kúsky a pripravujem balíčky. Mojou najväčšou radosťou je ale fotenie spodnej bielizne, ponožiek, šál a doplnkov. Fotografie, ktoré vyfotím, potom upravujem pre internetový obchod. Veľmi ma potom teší čítanie vašich reakcií, keď vám balíčky dorazia domov.

Najobľúbenejší kúsok z eKAPO:

Mám rada hlavne pánskú bielizeň v nadmerných veľkostiach. Môj otec má totiž pár kíl navyše a zohnať pohodlné boxerky bol vždy oriešok.

Čo mám rada:

Kašmírové šály, pretože sú praktické, a to po celý rok. V lete ako prehoz cez ramená av chladných mesiacoch ochráni krk a šiju.

Rády s úsměvem plníme vaše přání

U nás v eKAPO hlavne chceme, aby sme vám našimi balíčkami urobili radosť. Prepisujeme to aj do nášho prístupu k vám, našim zákazníkom. Nedávno sme napríklad na želanie maľovali na balíček, ktorý mal byť dárčekom pre kamarátku zákazníčky, veselého jazvečíka.

  • Tím 6 žien, ktoré majú radi svoju prácu
  • Vyše 3 000 kúskov pohodlnej bielizne a doplnkov
  • Krásne balíčky, ktoré sú druhý deň u vás doma