951 169 453
Po-Pá 7:30 - 15:00

Nákupný košík

Zvoľte menu: EUR


Úvod Magazín Aké spodné prádlo muži najviac milujú?

Aké spodné prádlo muži najviac milujú?

Pánské spodní prádloKterá bielizeň je medzi mužmi najobľúbenejšia? Spýtali sme sa ich, do čoho najradšej zahaľujj svoje intímne partie. Odpovede boli veľmi odlišné, niektorí muži milujú čo možno najvoľnejšie trenky, iní preferujú upnutejšie boxerky. Preto sme sa rozhodli, že sa pozrieme na zúbok jednotlivým druhom pánskej spodnej bielizne trochu detailnejšie.

História pánskej spodnej bielizne 

Zaujíma vás, ako to bolo s evolúciou pánskej spodnej bielizne ? Prvé poznatky o pánskej spodnej bielizni pochádzajú už zo stredoveku, kedy na seba začali muži obliekať nohavice vo vrstvách. Na začiatku 20. storočia musela pánska (rovnako tak i dámska) bielizeň zahalovať väčšinu tela, preto boli povinné dlhé rukávy i nohavice.

Postupne sa začala bielizeň skracovať a skracovať, cez dvojdielne kombinézy, až dosiahla dnešnej podoby. Boxerky, inšpirované skutočnými zápasníkmi, sa objavili v 40. rokoch, trenky a slipy podobné tým, ako ich poznáme dnes, sa začali formovať až v druhej polovici 20. storočia. 

Trenky, boxerky slebo slipy?

To sú traja vcelku vyrovnaný súpery. Jedná sa o najobľúbenejšie kúsky pánskej spodnej bielizne , i keď prevaha niektorých je v poslednej dobe znateľná. Pod nohavice mužom ovšem nevidíme, preto nemôžeme úplne s istotou súdiť. I keď sú slipy výsadou predevšetkým starších ročníkov, ocenia ich všetci muži, ktorí milujú upnutejší strih nohavíc. Pod úzkymi džínami potom mužom nikde neprebývajú prebytočné kusy látky, ako je tomu napríklad v prípade voľných treniek. V tomto prípade môžu slipy pohodlne nahradiť i boxerky, ktoré tiež skvele obopnú telo. Trenky sú ideálnoh voľbou pod volnejšie nohavice alebo na domáce nosenie.

Boxerky KAPO Georges KAPO trenýrky Dustin pánské slipy Hunt Green boxerky
Stitches KAPO boxerky >> Georges KAPO trenky >> Dustin pánske slipy 5 ks >> Hunt Green boxerky >>

Odvážnejšie kúsky – pánske tangá

Pre odvážnejších pánov máme v zásobe niečo trochu pikantnejšieho. Pánske tangá sú ideálnou voľbou pre mužov, ktorý neradi zahaľujú svoje intímne partie do prebytku látky. V lete naviac zaisťujú pohodlné vetranie a muži im začínajú pomaly prichádzať na meno. I tak si myslíme, že sa nejedná o kúsok pánskej spodnej bielizne , ktorý by si v blízkej budúcnosti vydobyl status „pre každodenné nosenie“.

I z toho dôvodu sú v našej ponuke zahrnuté pánske tangá najmä pre erotické chvílky s vašou drahou polovičkou. Tangá spolahlivo okorenia váš milostný život, môžete ich kúpiť i ako vtipný darček.

Pánská tanga

Pánske tangá >>

A ako je to s materiálmi?

Najlepšiou voľbou je bavlna s prímesou ďalšieho materiálu. Rozhodne sa vyvarujte spodnej bielizni zo syntetických materiálov, ktoré niesu priedušné a mohli byste si zarobiť na nepríjemné infekcie z premnožených baktérii. 

© 2021, SLK Trade s.r.o. – všetky práva vyhradené

Prehlásenie o prístupnosti | Podmienky použitia | Prehlásenie o ochrane osobných údajov | Mapa stránok

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Preskočiť na začiatok stránky