Úvod O spoločnosti eKAPO

Nahliadnite do zákulisia značky eKAPO

Tým eKAPO

Čo sa ukrýva za značkou eKAPO? Sme dámsky kolektív 6 žien, ktorý pre vás každý deň vyberá a pripravuje krásnu a pohodlnú spodnú bielizeň. Podprsenky a nohavičky pre ženy. Boxerky, trenky a slipy pre pánov. A veľa ďaľších intímnych kúskov do šatníka.

Poďte nahliadnuť do zákulisia nášho obchodíku. Čo sa deje od chvíle, kedy vyberáte svoju novú bielizeň až po to, keď doma otvoríte svoj „sexy” balíček.

Ako to všetko začalo

Obchod založila Iva (na fotke v červenom tričku) v roku 2013. eKAPO je skratka názvu "kalhotky-podprsenky". Predtým bolo zvykom dávať webovým stránkám obecné názvy, až neskôr sme začali budovať značku eKAPO i s piktogramom, ktorý znázorňuje ženský klin.

 

 „Sme malý kolektív na malom meste. Všetky máme prehľad o deniu vo firme  – napríklad vieme, že Fabia je podprsenka z bavlny v regálu č.15. V práci sa vieme navzájom zastúpiť a väčšina z nás je tu od samého začiatku.”

Iva Turečková,
Zakladateľka e-shopu                          

Iva Turečková, eKAPO

Iva
Motom shopu je ponúknuť na jednom mieste bielizeň v relatívne širokom výbere, avšak za nízke ceny. Mojou pôvodnou myšlienkou bol outlet. Po čase sme ale zistili, že zákazníci sa radi vracajú k svojím obľúbeným kúskom, ktoré pre nich neustále doplňujeme. Máme ale i nový tovar – každý deň 5 až 10 kúskov .

Žaneta Korbelová, eKAPO

Žaneta
k nám prišla takmer bez skúseností a bola dlho bez práce. Dnes má ale pod palcom celý náš sklad a expedíciu. Práve takým ľuďom bez praxe radi dávame príležitosť. Veríme, že všetko sa dá naučiť a časom môžete získať obrovské vedomosti a schopnosti.

Petra Špryňarová, eKAPO

Petra
je odborníčka cez čísla. Fakturuje, dobropisuje, štatistikuje a obhospodáruje náš účet. Venuje sa ale i kreatívnej práci. Vytvára bannery (reklamné obrázky) na náš web a do emailú a kontroluje kvalitu všetkých fotiek. Pokiaľ nie su perfektné, vracia ich nekompromisne na úpravu. A rovnako tak stráži popisky produktov a veľkostné tabuľky. 

Veronika Plášil, eKAPO

Veronika
je najčastejšie na telefóne, alebo u počítača odpisuje na váš e-mail. Je totiž kráľovnou nášho zákazníckeho servisu. A keď zrovna neodpovedá na vaše správy, alebo nezdvíha telefóny, vytvára popisky k tovaru. Vie ale i retušovať fotky, a pokiaľ je potreba, pomôže s fakturáciou alebo expedíciou.

Renata Zabilanská, eKAPO

Renata
niekdy naskladňuje nové produkty a inokedy pre vás rada pripravuje krásne balíčky. Keď si budete chcieť zásielku vyzdvihnúť osobne (čo môžete u nás v Chlumci nad Cidlinou), pripraví ju pre vás práve Renata. Jej hlavná činnosť je ale fotenie a úprava fotiek.
 

Simona Vlková, eKAPO

Simona
je majsterka v balení vašich objednávok. Momentálne drží rekord 250 zásielok za odpoludnie. Slušný výkon, že? Okrem toho vie Simona fotiť. Na fotenie a úpravu fotiek je samouk, ako my všetky. Postupne sa ale zlepšujeme, aby bol e-shop ešte lepší a krajší.
 

Přeměřujeme, kontrolujeme kvalitu a štítkujemeZo skladu až k vám domov

Tovar k nám prichádza vo veľkých bielych krabiciach a my ho roztrieďujeme podľa druhu. Bielizeň je od desiatok dodavateľov a pojatie veľkostí je pokaždé iné.

Každý kúsok preto premeriavame, prípadne skúšame vzorky sami na sebe, označujeme správnou veľkosťou. Bielizeň potom balíme do vlastného celofánového sáčku alebo krabičky.

S bielizňou v našich skladoch zachádzame „ako v rukavičkách”. Všade máme koberce, ktoré lapajú prach. Každý kúsok bielizne tu prejde našimi rukami, aby sme ho vyfotili a skontrolovali kvalitu.

 

„Na vaše telefóny a e-maily reagujeme do 15:00. Zato ráno sme tu už od 7. Sme family friendly a veríme, že mamičky od rodín by mali byť najneskôr do 16 hodín doma.”

Iva Turečková,
Zakladateľka e-shopu                          

Balíčky eKAPO

Povedzte sýýýýýýr

Fotky robíme ku každému druhu bielizne i ku každej farebnej variante. Fotíme vlastné fotky na figurínach, ktoré potom graficky upravujeme a stylujeme, aby mali biele pozadie a vyzerali na e-shopu dobre.

Vaše objednávky predávame dopravcom každý deň po 12 hodine. Pokiaľ ste si objednali dopoludnia, určite tam váš balíček bude a nasledujúci pracovný deň už si ho môžete doma rozbaliť.

Keď ho otvoríte, zistíte, že sme do neho pridali i pár darčekov naviac. Každý zákazník od nás obdrží časopis alebo pero a zľavové kupóny do daľších e-shopov. U väčších nákupov si môžete dokonca vybrať, či chcete voňavú visačku alebo kozmetickú taštičku. A pre registrované sú tu ešte prekvapenia k meninám a narodeninám.

 

Bez vás by to nešlo. Ďakujeme!

Od založenia značky sme urobili radosť tisícom z vás a odoslali až stovky balíčkov denne. Je to obrovské zadosťučinenie, keď viete, že sa vaša snaha a práca robená s láskou naozaj vypláca a zákazníci sa neustále vracajú. Moc vám za to ďakujeme a tešíme sa, čím si u nás urobíte radosť nabudúce. Inšpirovať sa môžete napríklad v pravidelných akciach a špeciálnych zľavách, ktoré pripravujeme pre fanúšiky na Facebooku a odberateľov našich newsletterov

Naskladňujeme v eKAPO Dárečky k objednávkám Připraveno k expedici

Vítejte v eKAPO

Kontaktný formulár

Položky označené (*), sú povinné

Vaše osobné údaje nie sú nikde zaevidované a spĺňajú požiadavky GDPR

Like nás na Facebooku Heuréka ověřeno zákazníky Porovnanie cien na Pricemania.sk Navštívte eKAPO.sk v ShopMania
VISA Electron VISA Maestro MasterCard

© 2019, SLK Trade s.r.o. – všetky práva vyhradené

Prehlásenie o prístupnosti | Podmienky použitia | Prehlásenie o ochrane osobných údajov | Mapa stránok

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Preskočiť na začiatok stránky