951 169 453
Po-Pá 7:30 - 15:00

Nákupný košík

Zvoľte menu: EUR


Úvod Magazín Na Valentína prekvapte sexy bodystockingem

Na Valentína prekvapte sexy bodystockingem

Nestyďte se probudit vášněSvätý Valentín je zase za dverami. Premýšlate, čím svojho partnera prekvapiť tento rok? Vždy sa samozrejme ponúka osvedčená klasika v podobe sviečok a novej sady čipkovaných nohavičiek a podprsenky v rovnakej farbe ako víno pre dnešný večer. K tomu romantická hudba a tak ďalej. Pekné, milé, príjemné a rozhodne to nikoho neurazí.

Prebuďte v sebe dračicu!

My pre vás ale pre tohtoročný sviatok zamilovaných máme úplne nový a netradičný tip! Je náruživý, dravý, odvážny a pekelne sexy! A presne toto v sebe ukrýva i každá z nás. Nebojte sa vovnútri seba prebudiť dračicu a ukázať partnerovi jeden krát, že sex môže byť skutočné dobrodružstvo. Vyskúšajte bodystocking! Že ste o tomto kúsku erotickej bielizne ešte nepočula? Tak si ho poďme predstaviť, pretože jednoznačne stojí za to!

Tento kúsok erotickej sexy bielizne neni na trhu ničím novým, ale do Českej republiky zatiaľ príliž nepronikla. Ale to je obrovská škoda. Dávno už neplatí, že sieťované pančuchy sa hodia len pre lacné dievky. Dnes sú normálnou súčasťou bežného šatníka.

3 obľúbené modely z našej ponuky pre vzrušujúce zážitky

Eleganza Bodystocking SG005Eleganza Bodystocking SG005 Eleganza Bodystocking SG011 Eleganza Bodystocking SG011 Eleganza Bodystocking SG004 Eleganza Bodystocking SG004

Sieťovina a čipka sú perfektnou kombináciou pre erotické hrádky

A práve sieťované pančuchy tvoria základ bodystockingu. V základe se jedná o sieťovaný overal s laškovným a praktickým otvorom pre erotické radovánky. Druhov, vzorov a prevedení je však už teraz na trhu nepreberné množstvo. Klasickú sieťovinu často nahradzuje čipka, miesto celotelového oblečku sa využíva pevné spojenie pančúch a čipkovaného topu, ale môžeme sa stretnúť i s odvážnym body, ktoré rovnako patrí do kategórie bodystockingu. Všetky tieto modely ale spojuje jedno. Budete v nich vážne zatracene sexy!

Bodystocking je naviac elastický, takže sa maximálne prispôsobí rôznym druhom postavy. Z nepreberného množstva druhov si naviac môžete vybrať ten, ktorý vyzdvihne práve vaše prednosti! Sú to pekné prsia, alebo guľatý zadoček? Nebojte sa upútať pozornosť tým správnym smerom!

Bodystocking je tak sexy!

Nechajte vyniknúť detaily

Bodystocking priamo núti k tomu, aby ste sa alespoň pre tento večer premenila v bohyňu erotických služieb. Že normálne podpätky nenosíte? Práve  teraz je ten pravý čas urobiť výnimku.

  • Vytiahnite lakované lodičky a vylaďte do rovnakej farby i lak na nechty.
  • Nebojte sa byť odvážnejšia i pri malovaní. Mačacie oči a dymové tiene sa budú perfektne vynímať.
  • Pri prípravách na večer si nalejte dvojku obľúbeného vína a hneď budete minimálne o kvapku odvážnejšia.

© 2021, SLK Trade s.r.o. – všetky práva vyhradené

Prehlásenie o prístupnosti | Podmienky použitia | Prehlásenie o ochrane osobných údajov | Mapa stránok

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Preskočiť na začiatok stránky