951 169 453
Po-Pá 7:30 - 15:00

Nákupný košík

Zvoľte menu: EUR


Úvod Magazín U nás vám obvyklá veľkosť bude pasovať

U nás L nie je S, ale štandardná veľkosť

Tiež sa vám stáva, že si objednáte svoju obvyklú veľkosť, ale po vyskúšaní vám ani trochu nesedí? A ako je možné, že jeden výrobca má veľkosť akurát, zatiaľ čo u ďalšieho vám je oblečenie malé? Je to tým, že rôzne trhy ponúkajú rôzne veľkosti podľa priemeru, aký v danej oblasti ľudia mají.

Preto veľkosť L bude iná v Číne, iná vo Francúzsku a u nás na Slovensku to bude najskôr S. Pretože je pravdou, že priemerná žena vo Francúzsku bude mať inú veľkosť ako priemerná Slovenka „krv a mlieko“☺. Preto je niekedy ťažké sa v daných veľkostiach vyznať, a to obzvlášť na internetu.

Problém sme vyriešili za vás

My o rôznych rozmeroch rovnakých veľkostí vieme. A chceme, aby vám všetko sedelo ako uliate. Preto sme pre vás vymysleli riešenie. Potom, čo nám tovar príde na sklad, ho kontrolujeme a meriame, či odpovedá našim štandartám. Pokiaľ nie, zaradíme bo pod našu „slovenskú“ veľkosť.

Nemusíte sa preto báť, pokiaľ vám príde s inou všitou ceduľkou alebo pokiaľ chýba. Všetko je nové a nami skontrolované. Iba sme vám uľahčili váš nákup. Vy sa môžete starať len o to, aby vám to čo najviac ladilo. K ruke vám potom bude naša tabuľka veľkostí.

Príklad: Na sklad nám dorazí nohavičky z cudziny. Sú označené ako veľkosť L. U nás ale odpovedá veľkosti M. Preto ceduľku dáme preč a predávame ich ako „emko“.

Kontaktný formulár

Položky označené (*), sú povinné

Vaše osobné údaje nie sú nikde zaevidované a spĺňajú požiadavky GDPR

© 2021, SLK Trade s.r.o. – všetky práva vyhradené

Prehlásenie o prístupnosti | Podmienky použitia | Prehlásenie o ochrane osobných údajov | Mapa stránok

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Preskočiť na začiatok stránky