951 169 453
Po-Pá 7:30 - 15:00

Nákupný košík

Zvoľte menu: EUR


Úvod Magazín Chcete skrotiť príliš divoké krivky?

Chcete skrotiť príliš divoké krivky?

Spoutejte nezkrotné křivky do ladných vln

Príroda vám nadelila trochu kyprejšie tvary, ako byste si priala? Verte, že niektoré ženy vám určite závidia. Nie je však výnimkou, že reťazce s konfekcioí i módny návrhári majú iný názor a zabúdajú na to, že nešijú len pre vychudnuté dievčatká z prehliadkových môl. Ich šaty chcú nosiť i sebavedomé ženy, ktoré sa nehanbia za poriadnú prdelku, za ktorou sa každý druhý chlap otočí.

Každá z vás si i tak chce kúpiť do šatníka pár sexi kúskov. A tie bývajú niekdy pekelne úprimné a niekedy ukážu i to, čo pod oblečením v skutočnosti ani nie je. Riešením situácie je tvarujúca a sťahovacia bielizeň. Verte, že dokáže skutočné zázraky.

Jednoducho sexi

Už neplatí, že sťahovacia bielizeň je iba funkčná, veľa parády s ňou neurobíte a je lepšie sa sňou nikde príliš neukazovať. Okrem tradičných modelov ponúkame i skutočne luxusné kúsky, za ktoré sa hanbiť rozhodne nemusíte. Vyberajte z priehľadných pavučinkových, alebo čipovaných kúskov.

Vysoké stahovací kalhotky JosefaVysoké sťahujúce nohavičy Josefa Vyšší šortkové formovací kalhotkyVyššie formujúce nohavičky Ronalda Vysoké stahovací kalhotky LunnaVysoké čipkované nohavičky Burda Stahovací nohavičkové kalhotky YeseniaSťahujúce nohavičky Yesenia

Na veľkosti záleží

Aby ste dosiahly vytúženého výsledku, je potreba správne zvoliť veľkosť. V prípade príliž veľkej bielizni nedocielite zoštíhľujúceho efektu a naopak extrémne tesná bielizeň spôsobí nevzhľadné vytekanie prebytočnej kože a prípadných špečíkov. Doporučujeme preto zvoliť veľkosť o jedno číslo menšiu ako je tá, ktorú bežne nosíte. V tomto prípade bielizeň krásne priľahne a pomôže priblížiť sa k vašemu osobnému ideálu. Nezabudnite ale ani na svoje zdravie a sťahovaciu bielizeň nostae s rozmyslom a nikdy nie celý týždeň v kuse. Je poteba ju striedať najlepšie s ľahkými a priedušnými kúskami z bavlny.

Typ nohavičiek vyberajte podľa typu postavy. Pokiaľ máte širšie stehná, hodí sa pre vás bielizeň s nohavičkou. Dávajte však pozor, aby sa lem nohavičky nezarezával, prechod musí byť plynulý. Keď máte problém s väčším bruškom, pomôžu vám kúsky s vyšším pásom a v prípade povolenej spodnej časti brucha postačia i polovysoké nohavičky s mierne zvýšeným sedom.

Stahovací kalhotky Ideal IISťahovacie nohavičky Buddy Zeštíhlující kalhotky Valda blackZoštíhľujúce nohavičky Valda black Vysoké stahovací kalhotky Kelsa SlimSťahovacie nohavičky Kelsa Slim Stahovací kalhotky CaliforniaSťahovacie nohavičky California

Krásna i pod povrchom

Vnútorná krása je samozrejme najdôležitejšia a je podstatou každej ženy. Ale dajte si záležať na tej svetskej stránke veci a doprajte životu šťavu. Schovajte pod večerné šaty i malé prekvapenie. Nemusí to byť len muž, kto ocení rafinovanú čipku na správnom mieste. I vy sama budete mať o niečo sebavedomejšie vystupovanie i iskru v očiach s vedomím, čo pod slušivou róbou ukrývate.

Tvarující krajkové body MisticoTvarujúcí čipkované body Mistico Stahovací top ChantelleTvarujúce nohavičky/top Chantelle Samodržící stahovací punčochy Golden LineSťahujúce pančuchy Golden Line Stahovací punčochy Gland bambooSťahujúce pančuchy Gland bamboo

© 2021, SLK Trade s.r.o. – všetky práva vyhradené

Prehlásenie o prístupnosti | Podmienky použitia | Prehlásenie o ochrane osobných údajov | Mapa stránok

eBRÁNA | B2C Brána |

Zobrazit mobilní verzi

Preskočiť na začiatok stránky